سوالات متداول

پاسخ به سوالاتی که برای اکثر کاربران پیش می آید.

خیر ، خرید کالاها و خدمات این وب اپلیکیشن غیر حضوری است و پس از خرید به به آدرس اعلامی کار بر ارسال میشود.

خیر مبلغ وام خرید اختصاص یافته به یک کاربر قابل انتقال به کاربر دیگر نیست.

کاربر با استفاده از پاور در هر نوبت خرید نقدی از هدیه خرید بهره مند میشود. مبلغ هدیه خرید در حساب کاربر شارژ میشود. همچنین استفاده از وام خرید بدون بهره و کارمزد و بدون نوبت از دیگر خدمات سامانه پاور میباشد.

کاربران میتوانند با استفاده از وام خرید خود ، هر کدام از کالاها و خدماتی که در سایت پاور مارکت عرضه و نمایش داده شده را خریداری نمایند.

پاور بن ، بن الکترونیکی خرید محصولات عرضه شده در وبسایت پاورمیباشد و کاربران محترم پاور میتوانند با خرید پاور بن از مزایای آن بهره مند شوند. بن ها در انواع پنجاه و یکصد میلیون ریالی است و به مقدار محدود در سایت پاور عرضه شده است و کاربر پس از خریدآنرا در حساب کاربری خود ذخیره مینماید. از این بن میتوان در خرید محصولات از این سایت بجای وجه نقد استفاده نمود. به بن هائی که در بازه زمانی کمتر از یکسال استفاده شوند سود علی الحساب 30% تعلق میگیرد و چنانچه بمدت یکسال و بیشتر در حساب کاربر بماند از سود علی الحساب 36% بهره مند خواهد شد. شرکت پیام تجارت اطلس بازخرید پاور بن را پس از گذشت دستکم شش ماه از تاریخ خرید تضمین مینماید و بازخرید اصل بهای پاور بن بهمراه سود متعلقه به کاربر پرداخت میگردد.

پاور به پاور انتقال جزء یا کل موجودی حساب خود یک کاربر به حساب کاربر دیگر میباشد.

پاور مارکت ، وبگاه فروشگاهی برای استفاده کاربران پاور و عموم مردم میباشد. خرید از پاور مارکت غیر حضوری است و کالای خریداری شده به آدرس خریداران ارسال میشود.

پاورانه ها بخشی در وبسایت پاوراست ، که در آن اخبار و رویدادهای مربوط به پاور انتشار می یابد.

تولیدکنندگان و صاحبان کالا و خدمات میتوانند با تماس با تلفن 02147545 و یا ارسال تقاضای خود به ایمیل info@power-market.ir از شرایط همکاری با پاور مطلع شده و کالا و خدمات خود را به کاربران عرضه نموده و بفروش برسانند.

حداقل مبلغ خرید با استفاده از پاور یکصد هزار تومان میباشد.

کاربر میتواند روزانه یکجا و یا به دفعات تا سقف سیصد میلیون تومان با استفاده از سامانه پاور خرید داشته باشد.

سامانه پاور درسراسرکشور فعالیت دارد و شهروندان عزیز در همه شهرها و روستاها امکان بهره مندی از خدمات و مزایای پاور را دارند.

سررسید پرداخت اقساط در پایان هر ماه ، روز سی ام میباشد.

وام خرید پرداختی پاور به کاربران سقف ندارد و بسته به توان باز پرداخت کاربر و مطابق با ضمانت کسر از حقوق کاربر یا ضامن وی پرداخت میشود.

شرکت پیام تجارت اطلس با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۳۴۶۵۰۱ مالک سامانه پاور میباشد.

مدت زمان باز پرداخت وام خرید بسته به شرایط متقاضی تا 12 ماه میباشد.

وام خرید پاور قرض الحسنه است و هیچگونه سود و کارمزدی به آن تعلق نمیگیرد.

با ارسال عدد 1 به شماره تلفن 02147545 آدرس وب اپلیکیشن برای شما ارسال میشود.

" شپتا " اسم اختصاری " شرکت پیام تجارت اطلس " است.